Search Results For:

Janar

Janar

Provided to YouTube by TuneCore Janar · Altyn Tuu Altai Throat Singing ℗ 2019 ВЕК Released on: 2019-11-07 Composer Lyricist: Amyr Akchin Songwriter: ...

2019-11-10 3:48 9,099 YouTube

Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 18 Janar 2020

Web: http://duatetebejtelumtur.top-channel.tv/ Facebook: https://www.facebook.com/tch.duatetebejtelumtur/ Instagram: ...

2020-01-18 2:46:47 588,633 YouTube

Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 1 Janar 2020, Entertainment Show

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Bujar Qamili, Shkumbin Ismaili, Fatmira Breçani, Shyhrete Behluli, ...

2020-01-02 4:13:2 1,240,893 YouTube

Al Pazar - 1 Janar 2014 - Pjesa 1 - Show Humor - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/albanianpazar https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Show, humor dhe shume ...

2014-01-02 54:0 340,175 YouTube

E diela shqiptare - Ka nje mesazh per ty - Pjesa 2! (19 janar 2020)

www.tvklan.al Talk-show LIVE nga Ardit Gjebrea ne KLANHD & TVKLAN.

2020-01-19 29:48 370,934 YouTube

Tirane 2 Janar - (2 Janar 2000)

Lajme - Tv Klan 2000...

2019-11-06 01:24 2 Dailymotion

Opinion - 21 Janar 2011! (21 janar 2020)

www.tvklan.al Emision LIVE nga Blendi Fevziu në KLANHD & TVKLAN...

2020-01-22 03:23 3 Dailymotion

Rudina - Horoskopi per muajin janar! (09 janar 2020)

www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN...

2020-01-09 21:34 10 Dailymotion

21 janar ok

...

2019-01-21 01:56 0 Dailymotion

Stop - Nga 21 janari ne 21 janar...! (23 janar 2017)

stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & Klan; Te shtunen kryeministri Rama mbl...

2017-03-31 12:22 1 Dailymotion